Sport

Zdieľať spoločnú vášeň pre šport. 
Na nezaplatenie

Mastercard & sport

Relax, fandenie a poriadne výkony? Šport v mnohých podobách nás najviac baví s parťákom alebo v tíme, či už s kamarátmi, rodinou alebo so štvornohým miláčikom.

S kartou Mastercard® sú všetky tieto aktivity ešte jednoduchšie. Získajte prístup k zľavám na športové vybavenie, k top športovým aplikáciám a k hokejovým a ďalším športovým zážitkom na nezaplatenie.

Požiadajte si o svoju kartu Mastercard aj vy!

Majte svoju kondičku 
pod palcom

Udržte si zdravé telo a pokojnú myseľ vďaka populárnym aplikáciám, ktoré si vďaka karte Mastercard môžete vyskúšať na niekoľko mesiacov zadarmo. Tak na nič nečakajte a začnite ihneď.

Využite zľavy na športové vybavenie s kartou Mastercard

Vyberte si z našej ponuky zliav na vybavenie pre vaše obľúbené športy. A nezabudnite, že ponuku stále obmieňame, takže sa môžete tešiť na ďalšie sezónne zľavy.

Karta Mastercard vám prináša chvíle na nezaplatenie
a podporuje vašu vášeň pre šport.

Zažite jedinečnú atmosféru športových udalostí

Užite si špičkový šport naživo ako fanúšikovia či účastníci na veľkých zápasoch. Sledujte ponuky pre všetky karty Mastercard.

LIONEL MESSI

Lionel Messi o svojej kariére

Lionel Messi – jeden z najlepších futbalistov všetkých čias a športovec, ktorý sa môže pochváliť závratnou kariérou. V unikátom rozhovore pre Mastercard spomína na svoje začiatky v klube FC Barcelona, rozpráva, aké je preňho byť otcom, a opisuje, čoho si v živote najviac váži.

JOSÉ MOURINHO

José Mourinho o najsilnejších momentoch z Ligy majstrov UEFA

José Mourinho, jeden z najuznávanejších futbalových trénerov, povedie od 1. júla klub AS Rím. Ešte pred tohtoročným portugalským finále Ligy majstrov UEFA sa José Mourinho pre Mastercard rozhovoril o okamihoch svojej kariéry, ktoré boli a dodnes sú na nezaplatenie.

Šport nás zbližuje spoločným úsilím aj radosťou z pohybu.
Využite výhody vašej karty Mastercard a vydajte sa s nami za novými športovými zážitkami.