Šport

Zdieľať spoločnú vášeň 
pre šport. Na nezaplatenie

Mastercard & sport

Relax, fandenie a poriadne výkony? Šport v mnohých podobách nás najviac baví s parťákom alebo v tíme, či už s kamarátmi, rodinou alebo so štvornohým miláčikom.

S kartou Mastercard® sú všetky tieto aktivity ešte jednoduchšie. Získajte prístup k zľavám na športové vybavenie, k top športovým aplikáciám a k hokejovým a ďalším športovým zážitkom na nezaplatenie.

Požiadajte si o svoju kartu Mastercard aj vy!

Majte svoju kondičku 
pod palcom

Udržte si zdravé telo a pokojnú myseľ vďaka populárnym aplikáciám, ktoré si vďaka karte Mastercard môžete vyskúšať na niekoľko mesiacov zadarmo. Tak na nič nečakajte a začnite ihneď.

Behaj lesmi

PRETEKY BEHAJ LESMI

Využite zľavu 20 % na štartovné na všetky preteky Behaj lesmi 2022. Iba s kartou Mastercard.

Využite zľavy na športové vybavenie s kartou Mastercard

Vyberte si z našej ponuky zliav na vybavenie pre vaše obľúbené športy. A nezabudnite, že ponuku stále obmieňame, takže sa môžete tešiť na ďalšie sezónne zľavy.

Karta Mastercard vám prináša chvíle na nezaplatenie
a podporuje vašu vášeň pre šport.

Exkluzívny balíček na jeden z pretekov Behaj lesmi pre 2 osoby

Okrem štartovného, konzultácie trasy s odborníkom, možnosti testovania bežeckých topánok a iných výhod v priebehu pretekov je pre vás pripravené komfortné ubytovanie s polpenziou na celý víkend. Ubytovanie je so vstupom do wellness či masáží a nachádza sa v blízkosti daných pretekov.

BEHAJ LESMI

Bachledova dolina

Tieto preteky vám prinesú radosť z behu po nádhernom hrebeni Spišskej Magury alebo z dychberúcich výhľadov na Belianske Tatry. Súčasťou trasy v Bachledovej doline je aj Chodník v korunách stromov.

BEHAJ LESMI

Štiavnické vrchy

Na posledných pretekoch na Slovensku sa prebehnete najväčším sopečným pohorím Západných Karpát s množstvom krásnych výhľadov na túto malebnú oblasť. Trasa povedie okolo štiavnických baní, vďaka ktorým je mesto Banská Štiavnica výnimočné.

Šport nás zbližuje spoločným úsilím aj radosťou z pohybu.
Využite výhody vašej karty Mastercard a vydajte sa s nami za novými športovými zážitkami.